Menu

Wszystko o miłości

Realne rozważania na temat miłości i wszystkiego co z nią związane. Profesjonalny poradnik miłosny dla kobiet i mężczyzn, który odpowie na wiele Twoich pytań

To właśnie takich kobiet szukają faceci

byckochanym

Każdy człowiek zanim podejmie właściwą decyzję popełnia po drodze wiele błędów. To właśnie błędy kształtują osobowość człowieka i pomagają w podejmowaniu przyszłych decyzji. Bez wątpienia faceci na żonę wybierają te porządne i zaradne kobiety. Zmieniły się wymagania i faceci nie szukają już kobiet, które trzeba utrzymywać. Jeśli facet nie chce się związać z kobietą na stałe to w nieskończoność będzie odwlekał podjęcie decyzji o finalizacji związku. Mężczyźni nie chcą się wiązać na stałe z kobietami, które podkulają ogon i odchodzą lub narzekają kiedy zaczynają się problemy. To właśnie zaradność i podejście do życia najbardziej przyciąga facetów. Bardzo profesjonalnie i życiowo zostało to opisane w poradzie http://www.twoj-partner.eu/jakich-kobiet-szukaja-mezczyzni , która pokazuje jak przez ostatnie lata zmieniły się kryteria wyboru kobiety. Nie, atrakcyjny wygląd czy uległość, a umiejętność funkcjonowania jest głównym czynnikiem, który decyduje podczas wyboru kobiety na żonę. Atrakcyjność kobiety mierzona jest innymi kryteriami niż 20 lat temu. Dzisiaj nikt nie szuka kury domowej, która będzie tylko wychowywać dzieci ale kobietę, która będzie współtworzyć małżeństwo na równych prawach. Wiele kobiet ma się za ideał co sprawia, że o nic się nie starają. Uważają, że rolą kobiety w związku jest dbanie o dom i atrakcyjny wygląd. Twierdzą, że cały ciężar utrzymania rodziny i jej rozwój ma spoczywać tylko na barkach faceta. Takie kobiety mają małe szanse na zwrócenie uwagi porządnego faceta. 

Odzyskaj wiarę w miłość i zacznij ufać facetom

byckochanym

Nieufność do mężczyzn to normalna reakcja na nieudany związek. Kobieta, która została oszukana przez faceta buduje w głowie barierę nie pozwalającą zaufać żadnemu facetowi. Dla oszukanej i skrzywdzonej kobiety każdy facet jest taki sam. Każdy oszukuje i kłamie, a miłe zachowanie odbierane jest jako coś podejrzanego. Jeśli kobieta nie potrafi zaufać żadnemu facetowi to w dalszym ciągu nie otrząsnęła się po nieudanym związku. Czasami kobieta nie potrafi przestać kochać byłego i cały czas o nim myśli co potęguje złość. Ważne jest aby umieć zapomnieć i pogodzić się z rzeczywistością. Wiele skrzywdzonych kobiet nie potrafi przyjąć rzeczywistości taką jaką ona jest i pogodzić się z nią. Urażona duma i świadomość poniesionej porażki to największa blokada, która uniemożliwia zaufać jakiemukolwiek mężczyźnie. Szczegółowo i życiowo zostało to opisane w poradzie http://www.twoj-partner.eu/dlaczego-nie-potrafie-zaufac-zadnemu-mezczyznie/ , która wiele tłumaczy i pokazuje co sprawia, że nie możesz zaufać żadnemu facetowi. Aby zaufanie mogło powrócić, należy zmienić nastawienie i podejść do tematu w spokoju. Nie można myśleć, że każdy facet jest taki sam. Wiele związków jest udanych co pokazuje, że nieuczciwi facecie są w mniejszości. Tylko od Ciebie zależy czy zaufasz, czy zawsze będziesz żyć w nieufności do facetów.

Zacznij walczyć ze stereotypami w związku

byckochanym

Stereotypy doprowadziły do rozpadu niejednego związku. Stereotyp to inaczej głupota ludzka, która polega na zakazach i ograniczeniach swojego partnera/partnerki. Powszechnie stosowanym i bardzo niezrozumiałym stereotypem jest ograniczanie kobiecie/facetowi kontakty z przyjaciółmi jest samej płci. Uważa się, że nie ma co kusić losu i niech zerwie kontakt dla wspólnego dobra. Zamyka się partnera/partnerkę w złotej klatce i odcina od świata, co doprowadza do nienawiści w związku. Kolejnym stereotypem, który zabija miłość i oddala od siebie ludzi to zaprzestanie wychodzenia gdzieś razem. Uważa się, że to nie ten wiek i czas na wspólne wyjścia z mężem/żoną. Stereotypów, które burzą miłość jest wiele, a zostały one opisane w poradzie http://www.twoj-partner.eu/jak-stereotypy-zabijaja-milosc/ , która powinna otworzyć oczy i pokazać, że niepodrzucanie do ogniska zakończy się jego wygaśnięciem. Jeśli mogliście jako narzeczeństwo iść na spacer, do kina czy na basen to dlaczego nie można robić tego całą rodziną? Jeśli człowiek nie zrozumie, że stereotypy należy wynieść na kosz i o nich zapomnieć to nigdy nie stworzy udanego związku. 

Okazywanie uczuć - czy warto to robić?

byckochanym

Okazywanie uczuć partnerce/partnerowi jest bardzo ważne i jest gwarantem istnienia każdego związku. Wiele osób powątpiewa czy po kilku latach związku warto jest okazywać uczucia. Na początku związku to okazywanie uczuć jest tym co skłania ludzi do łączenia się w pary. Kiedy już to robią zaprzestają je sobie wzajemnie okazywać. Jest to wielkim błędem, ponieważ zatrzymuje się tym rozwój związku. Można to przyrównać do zaprzestania treningów przez zawodowych sportowców. Jeśli nie trenują to wyniki są coraz słabsze. Tak samo jest z miłością, która należy każdego dnia podsycać po przez okazywanie uczuć. Jeśli w związku mężczyzna nie pyta swojej kobiety jak się czuje i jak minął dzień, nie zaprasza jej na spacery, do kina, to może być to przez nią odebrane jako brak miłości i zainteresowania. Kobieta również przestaje się starać i wszystko się rozpada. Życiowo i logicznie zostało to opisane w poradzie http://www.twoj-partner.eu/czy-warto-okazywac-uczucia/ , która otwiera oczy i pokazuje ile traci człowiek nie okazując uczuć. Bez wątpienia okazywanie uczuć jest korzystne dla związki i sprawia, że miłość rozkwita. Drobny gest czy miłe słowo nie kosztują wiele, a sprawiają wielką radość i przenoszą związek na wyższy poziom. Każdy człowiek chce być dla drugiego potrzeby i ważny.

Zadbaj o swoją żonę aby poczuła się kochana

byckochanym

Każda kobieta chce, aby facet przez cały czas okazywał jej zainteresowanie. Wiele kobiet uważa, że mężczyzna powinien przez całe życie zdobywać swoją kobietę i o nią dbać. Niestety w rzeczywistości wygląda to inaczej. Mężczyźni, którzy zdobyli raz kobietę przeważnie po ślubie przestają o siebie dbać jak i o swoją kobietę. Niektóre kobiety mówią wprost, że nie za takiego faceta wychodziły i są zawiedzione. Aby związek się rozwijał, a miłość kwitła wymaga to wiele pracy z obu stron. Osiadania na laurach po jakimś czasie zaczyna ten związek wyniszczać i doprowadza do oddalania się od siebie. Może to się skończyć zdradami, a w finale rozwodem. Dlatego jeśli zaczynasz się dziwić dlaczego Twoja kobieta nie chce się z Tobą kochać, nie wykazuje zainteresowania Twoją osobą to zapoznaj się z poradą http://www.twoj-partner.eu/jak-dbac-o-zone/ , która da Ci wiele do myślenia. Każda kobieta chce być dla swojego faceta tą jedyną. Brak dbania o kobietą przeważnie działa na zasadzie odbijania piłeczki. Jeśli kobieta widzi, że facet się nie stara, to robi to samo i przestaje się interesować swoim facetem. Zainteresowanie i dbanie o kobietę nie może być tylko na czas jej zdobywania. Powinno to być procesem ciągłym, który zapewni większą radość i szczęście niż na początku.

Ciekawe miejsca na podryw w siecie

byckochanym

W dobie internetu wiele osób przestaje poszukiwać miłości w tradycyjny sposób, przenosząc się w tym celu do sieci. Internet to miejsce gdzie czyha wiele pułapek. Większość osób udaje kogoś innego, nie podaje prawdziwych danych i oszukuje. Jak pokazuje życie zdarzą się przypadki, które kończą się dość tragicznie. Dlatego jeśli już zdecydujesz się na szukanie kobiety/faceta w sieci rób to w sprawdzonych miejscach w których masz pewność, że kontaktujesz się z prawdziwymi ludźmi, a nie wymyślonymi osobami. Jak do tej pory w sieci jest więcej miejsc, które należy unikać niż do nich zaglądać. Wiele portali randkowych jest po za kontrolą i większość profili na nich, zakładanych jest przez osoby, które mają partnera/partnerkę i nie szukają nikogo. Dlatego w takich miejscach nie poznasz nikogo, a tylko stracisz czas. Aby się dowiedzieć których miejsc unikać, a które są warte uwagi należało by zapoznać się z poradą http://www.twoj-partner.eu/gdzie-w-sieci-szukac-partnerapartnerki/ i sprawdzić na co człowiek powinien zwracać uwagę podczas wyboru portalu randkowego. Unikaj miejsc gdzie nie ma żadnej kontroli profili. To czy podryw w sieci będzie udany zależy od Twojego podejścia i wyboru miejsca. Jeśli uznasz, że wszędzie w sieci można kogoś poznać, to polegniesz w swoich poczynaniach.

Zakazy w związku - czy są słuszne?

byckochanym

Zazdrość jest nieodzowną częścią każdego związku. Lekka i kontrolowana jest dla partnera/partnerki sygnałem, że nadal się kocha i chce się mieć te osobę tylko dla siebie. Niestety jak pokazuje życie wiele osób, nie potrafi panować nad zazdrością, która z czasem przeradza się w zaborczość. Zakazują swojemu partnerowi/partnerce spotykać się ze znajomymi tej samej płci, nie pozwalają mieć przyjaciół czy każą zerwać ze wszystkimi kontakt pod rygorem rozstania. W tym miejscu należy zadać pytanie jak długo da się żyć na smyczy bez kontaktu z ludźmi. Zakazy w związku są czymś złym co powoduje rozpad większości związków. To zakazy i kontrole oraz zaborczość skłaniają kobiety/mężczyzn do takich kroków. Bardzo interesująco zostało to opisane w poradzie http://www.twoj-partner.eu/czy-zakazy-w-zwiazku-sa-sluszne/ , która pokazuje do czego doprowadza przedmiotowość. Dla tych, którzy wprowadzają zakazy do związku nie jest to niczym złym, ponieważ uważają, że bycie z kimś oznacza rezygnację z poprzedniego życia. Jest to oczywiści błędne myślenie, która nie powinno mieć miejsca. Dlatego jeśli nie chcesz aby Twoja kobieta od Ciebie nie odeszła, to nie zamykaj jej w złotej klatce. Jeśli ma dojść do zdrady to ani kontrole ani zakazy tego nie zmienią. Jeśli w związku nie ma zaufanie to warto nad nim opracować, a nie robić ze swojego partnera/partnerki niewolnika.

Kiedy trzeba powiedzieć NIE facetowi?

byckochanym

W związku czasami dochodzi do sytuacji w których kobieta musi powiedzieć NIE i twardo dać facetowi do zrozumienia, że są jakieś granice. Bark umiejętności mówienia NIE swojemu facetowi jest dość powszechny i kobiety wolą ulegać mając spokój niż się kłócić. Przykładem takim może być uległość seksualna mimo, że kobieta wcale nie ma na to ochoty w tym samym momencie co facet to ulega dla świętego spokoju. Następnym takim przykładem, który pokazuje jak bardzo kobiety nie potrafią powiedzieć NIE swojemu facetowi są ciągłe obietnice o legalizacji związku, które nigdy nie mają pokrycia. Kobieta czeka latami i nie odzywa się, bo nie chce aby to przez nią się popsuło w związku. Jeśli kobieta nie będzie potrafiła powiedzieć NIE to takim zachowaniem da zielone światło dla facetowi, że może robić z nią co tylko chce. Dlatego jeśli nie wiesz jak powiedź NIE swojemu facetowi to zapoznaj się z poradą http://www.twoj-partner.eu/jak-mowic-nie-swojemu-partnerowi/ i przekonaj się, że masz prawo sama o sobie decydować i nikt nie ma władzy aby wymuszać na Tobie cokolwiek. To czy będziesz traktowana przedmiotowo czy nie, zależy tylko od Ciebie. Jeśli jasno dasz mu do zrozumienia, że nie jesteś zabawką to Twój facet przestanie Cie tak traktować. Ciągłe uleganie swojemu facetowi nigdy nie kończy się dobrze. 

Czy powrót do byłej jest dobrym pomysłem?

byckochanym

Czasami uczucie nie wygasa i nie można zapomnieć o byłym/byłej mimo, że minęło dużo czasu. Wtedy człowiek zastanawia się czy warto jeszcze raz powalczyć o serce swojej byłej/byłego i wrócić do niej/niego. Wiele osób uważa, że nie powinno się wchodzić dwa razy do tej samej wody i jest w tym dużo racji. Jeśli związek się rozpadł to była tego jakaś przyczyna i zapewne była poważna, bo nikt nie rozstaje się z byle bzdury. Dlatego powrót do byłej/byłego w wielu przypadkach kończy się tak samo jak za pierwszym razem. Próba ponownego bycia razem musi być bardzo przemyślana i nie może być wynikiem przedłużającej się samotności. Kiedy nie można po rozstaniu przez dłuższy czas poznać nowego partnera/partnerki wtedy samotność zaczyna doskwierać i zaczynają się myśli o możliwości spróbowania jeszcze raz. Dosyć życiowo i logicznie został to opisane w poradzie http://www.twoj-partner.eu/powrot-do-bylego-partnera/ , która opisuje problem od podszewki i uświadamia bardzo ważne kwestie, których nie powinno się bagatelizować podczas podejmowania takiej decyzji. Odgrzewane związki są w dużej części pozbawione zaufania i zdrowych oraz szczerych intencji. Rozstanie to czas w którym dochodzi do cierpienia. Dla osoby, która kochała swojego partnera/partnerkę rozstanie takie odczuwa dość boleśnie. Osoba, która kocha nie będzie się długo zastanawiała nad powrotem. Warto się zastanowić czy taki powrót nie będzie tylko chwilową zachcianką ponieważ można zafundować komuś kolejne rozczarowanie i ból. Niech Twoja decyzja będzie przemyślana, a podczas jej podejmowania nie myśli tylko o sobie. 

Czy zrozumienie kobiety jest możliwe.

byckochanym

Niezrozumienie kobiet przez mężczyzn jest czymś powszechnym i jak pokazuje życie często doprowadza to do rozpadu wielu związków. Ci którzy nie potrafią dogadać się ze swoją kobietą uważają, że kobietę należy kochać i nie nawet próbować ich zrozumieć bo jest to niemożliwe. Jest to oczywiście błędne podejście ponieważ kobiety są takimi samymi istotami jak mężczyźni. To, że nie rozumiesz swojej kobiety nie znaczy, że tak musi być zawsze. Kobieta, która nie otrzymała tego co chciała od swojego faceta zaczyna się gniewać i złościć. Dochodzi do kłótni i facet szuka pomysłów jak udobruchać swoją kobietę. Zaczyna zadawać sobie pytanie jak ją zrozumieć. Dlatego aby zrozumieć kobietę nie można ulegać jej fanaberiom i fochom. Jeśli raz ulegniesz to zawsze będziesz musiał robić to co ona chce, a każdy sprzeciw będzie traktowany jako coś negatywnego. W interesujący sposób zostało to opisane w poradzie http://www.twoj-partner.eu/jak-zrozumiec-kobiete/ , która rozkłada problem na czynniki pierwsze. Sam sprawdź, że możliwe jest zrozumienie kobiety. Podczas całego procesu ważne jest aby kobieta miała świadomość, że decyzje w związku należy podejmować razem. Kobiety, które zawsze stawiają na swoim nie chcą dopuścić do siebie faktu, że facet może mieć inne zdanie. Zrozumienie kobiety będzie możliwe tylko wtedy kiedy zaczniecie rozmawiać i prezentować swoje zdanie na równych prawach, bez krzyków i stawiania na swoim.

Nie myśl o byłym/byłej a idź do przodu.

byckochanym

Rozstania się trudnym tematem, który pozostawia ślad w psychice człowieka. Nawet jeśli minie wiele czasu lecz nie miało się fachowej pomocy, to ślad będzie trwały i zawsze będzie hamulcem przed budowaniem nowej relacji z innym człowiekiem. Dlatego podczas zapominania o byłej/byłym trzeba mieć w sobie dużo siły i cierpliwości oraz dobrej woli. Buntowanie się i obwinianie kogokolwiek nie daje nic. Tak się stało i nic tego już nie zmieni ponieważ nic nie trwa wiecznie. Im szybciej człowiek pogodzi się z porażką i potraktuje ją jako nowe doświadczenie, które pozwoli mu kształtować nową, stabilna przyszłość tym lepiej. Duszenie w sobie emocji z powodu rozpadu związku może doprowadzić tylko do choroby człowieka. Aby zapomnieć o byłej warto zapoznać się z interesującą poradą http://www.twoj-partner.eu/jak-szybko-zapomniec-o-bylej-dziewczynie/ i przekonać się, że jeśli człowiek bardzo chce to poradzi sobie z problemem i z czasem wyjdzie na prostą. W procesie zapominania o bolesnej przeszłości bardzo ważne jest aby pamiętać, że koniec jest początkiem czegoś nowego. Coś się musiało skończyć aby zaczęło się coś nowego, bardziej pięknego i szczęśliwszego dla człowieka. Dla człowieka cierpiącego takie tezy są na pewno nielogiczne lecz po upływie czasu stają się realne. Tak samo jest z zapominaniem o byłym. Logicznie i życiowo zostało to opisane w poradzie http://www.twoj-partner.eu/jak-szybko-zapomniec-o-bylym-chlopaku/ dając do myślenia i pokazując problem z innego punktu widzenia. Niech przeszłość nie będzie blokadą przyszłości, która przyniesie wiele pięknych i szczęśliwych chwil. Najważniejsze jest aby iść do przodu i nie oglądać się za siebie. To co było trzeba traktować jako lekcję życia, którą przechodzi każdy człowiek bez wyjątku. Nie ma ludzi, którzy nie ponoszą porażek. Nie myśl nigdy o sobie jako o kimś kto nie ma szczęścia. Porażki są częścią życia każdego człowieka bez wyjątku. To one kształtują osobowość człowieka. 

Szkodliwy związek - czy warto się angażować i cierpieć?

byckochanym

XXI wiek to czas, w którym dużo się podróżuje przemieszczając się z miejsca na miejsce. Podczas podróży poznaje się wiele ciekawych osób, które potrafią zawrócić człowiekowi w głowie. Kiedy poznaje się fajną kobietę/faceta w pociągu na pierwszy rzut oka wszystko jest ok. Wymiana numerami telefonów czy komunikatorów to przeważnie pierwszy etap takiej znajomości. Później rozmowy i wielkie zauroczenie. Obie strony się angażują i na początku nawet 500km nie jest problemem. Jednak, że nie jest to takie proste jak się wydaje i ma małe szanse na powodzenie. Miejsc w których poznają się ludzi a dzieli ich wielka odległość i są małe szanse na udany związek jest wiele. Może to być np internet z którego korzysta coraz więcej osób. Po jakimś czasie rozmowy przez telefon czy jakiś komunikator internetowy dochodzi do pierwszego spotkanie. Uczucie zaczyna nabierać na sile i ten etap zaczyna rzucać pod nogi pierwsze kłody. Z jednej strony chciało by się być z kimś cały czas, a z drugiej strony nie jest to możliwe ponieważ każda ze stron ma w swoim miejscu zamieszkania pracę czy szkołę i nie może wszystkiego rzucić. Co niesie za sobą związek na odległość można przeczytać w poradzie http://www.twoj-partner.eu/jak-zyc-w-zwiazku-na-odleglosc/ , która pokazuje, że związek taki wymaga wielu wyrzeczeń od obu stron. Podczas takich związków dochodzi do pokazania prawdziwej twarzy człowieka. Każdy kto odczuwa ogromną chęć bycia z kimś dzień i noc nie myśli racjonalnie i zaczyna popadać w bezsensowne myślenie, które przysłania cały realizm sytuacji. Jest to początek do toksyczności, która zamiast budować miłość zaczyna dzielić ludzi. Bardzo interesująco zostało to pisane we wskazówce http://www.twoj-partner.eu/jak-unikac-toksycznych-zwiazkow/ , która wskazuje płaszczyzny w związku, które doprowadzają do toksyczności i wyniszczania obu stron związku. Nie szukaj odpowiedzi w pseudo poradach, które nic nie wnoszą i są pisane przez dzieciaków, którzy uważają, że wszystko jest proste i na wyciągnięcie ręki. Zawsze kieruj się swoim rozumem i racjonalnymi argumentami, które pozwolą Ci być szczęśliwą osobą odczuwającą miłość a nie zazdrość, nienawiść i niepokój. 

Czy to jest miłość czy tylko zauroczenie?

byckochanym

Poznałeś fajnego faceta/kobietę i nie możesz przestać o niej/nim myśleć? Kiedy się widujecie serce bije Ci szybciej a buzia sama się śmieje? Na pierwszy rzut oka są to objawy zakochania. Lecz nie zawsze tak jest i ważne jest aby nie wmówić sobie, czegoś czego nie ma. Zapewne z wieloma osobami miło spędza Ci się czas. Pada wiele miłych słów, uśmiechów i gestów, a ty odbierasz to jak sygnały, że się jej/jemu podobam. Czasami kiedy myślimy, że komuś na nas zależy dochodzi o zaangażowania. Nie zawsze jednak dobrze odczytuje się intencje drugiej osoby i dochodzi do cierpienia z powodu nieodwzajemnionej miłości. Aby sobie poradzić z nieodwzajemnioną miłością i nie cierpieć warto zapoznać się z poradą http://www.twoj-partner.eu/nieodwzajemniona-milosc/ , która jasno pokazuje, że nie ma problemów nie do pokonania i powrót do równowagi jest kwestią czasu. Osoba, która zaznała tego uczucia najlepiej wie co się wtedy czuje i jak to boli. Gniew i szukanie winnych w takiej sytuacji nie mają najmniejszego sensu. Takie jest po prostu życie, nie zawsze można mieć osobę, w której się zakochało. Dlatego aby unikać takiej sytuacji warto zapoznać się z życiową wskazówką http://www.twoj-partner.eu/jak-odroznic-milosc-od-zauroczenia/ aby wiedzieć jak odróżnić miłość od zwykłego zauroczenia lub dobrego koleżeństwa.  Czy jest to miłość czy tylko zauroczenie można się przekonać po czasie. Na początku zawsze jest pożądanie, które często myli się z miłością. Dopiero kiedy znika pożądanie okazuję się, że nie ma już tej tęsknoty i chęci bycia razem. Niech Twoje życie będzie szczęśliwy i pozbawiony jakichkolwiek zmartwień w wyniku złego zrozumienia intencji drugiej strony.

Chcesz oczarować kobietę/faceta i nie masz na to pomysłu?

byckochanym

Zapewne jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie jak oczarować kobietę/faceta to ktoś bardzo Ci się podoba i chcesz aby ta osoba się Tobą zainteresowała i chciała spędzać z Tobą jak najwięcej czasu. Aby oczarować chłopaka/dziewczynę trzeba być po prostu sobą i niczego nie udawać. Zakładanie maski oraz dostosowywanie się do otoczenia jest czymś niepotrzebnym. Człowiek poznając drugą osobę chce wiedzieć o niej/nim wszystko, to co prawdziwe i naturalne, a nie udawane. Zaimponuj facetowi/kobiecie tym jaki/jaka jesteś a nie tym czego oczekuje druga strona. Oczarowywanie kobiety/faceta jest procesem, który nie jest do końca prosty i zrozumiały. Jeśli chcesz oczarować kobietę musisz pamiętać aby nie poruszać w jej towarzystwie pewnych spraw i nie być nachalnym w stosunku do jej osoby. Dokładne informacje na ten temat można znaleźć http://www.twoj-partner.eu/jak-oczarowac-kobiete/ , które pomogą zrozumieć co imponuje kobietom i co jest tym wabikiem, a co odpycha i zniechęca. Mężczyźni coraz częściej zaczynają szukać w kobietach takich cech jak zaradność, podejście do życia czy charakter. Coraz mniej przywiązują uwagi do wyglądu. Oczywiście nie jest on bez znaczenia lecz nie jest już na pierwszy miejscu. Szukając wskazówek jak oczarować faceta, który bardzo Ci się podoba, a chcesz go zdobyć przeczytaj http://www.twoj-partner.eu/jak-oczarowac-faceta/ i sprawdź, jak się zachowywać aby zwrócił na siebie uwagę żeby chciał Cie poznać. Ważne jest aby wiedzieć czego się chce i mieć swoje zdanie, które czyni z człowieka osobę świadomą i inteligentną, która wie czego chce od życia. 

Jak znaleźć odpowiedniego partnera/partnerki?

byckochanym

Nie wszędzie da się poznać odpowiedniego partnera/partnerkę i jest to sprawa oczywista. Aby spotkać tę idealną osobę, która przypadnie do gustu i sprosta stawianym oczekiwaniom należy szukać w miejscach, w których są największe szanse na powodzenie. Każde miejsce naznaczone jest inną specyfiką. Do jednych uczęszcza tylko młodzież, a do innych ludzie starsi. Dlatego ważne jest aby bywać w miejscach gdzie przebywają osoby dopasowane wiekowo i  nawiązywać kontakt z osobami spełniającymi wymagania. Aby znaleźć odpowiednią kobietę, a nie wiesz jak się za to zabrać to zapoznać się z życiową wskazówką http://www.twoj-partner.eu/jak-znalezc-odpowiednia-kobiete/ otwierającą oczy na problem. Nie ma najmniejszego sensu szukać kobiety/faceta tam gdzie się jego/jej nigdy nie znajdzie. Szukanie w chybionych miejscach pogłębia tylko frustrację z powodu niepowodzeń. Zawsze trzeba pamiętać, że zanim się trafi na tę odpowiednią osobę mija sporo czasu. Działania wymuszane na siłę nie dają nic. Nigdy nie wiadomo kiedy trafi się na odpowiednią kobietę/faceta i nie warto brać co popadnie tylko dlatego aby nie być samotną osobą. Strach przed samotnością nie może być powodem do wiązania się z kimś na siłę, kto nie spełnia do końca oczekiwań. Jeśli nie masz do końca pomysłu jak najlepiej szukać odpowiedniego chłopaka warto zapoznać się z interesującą poradą http://www.twoj-partner.eu/jak-znalezc-odpowiedniego-faceta/ , która opisuje w jaki sposób znaleźć odpowiedniego faceta. 

Dowartościuj swojego partnera/partnerkę i pokaż, że Ci zależy.

byckochanym

Twoja partnerka/partner po latach związku nie czuje się wartościową osobą i uważa, że nikt nie docenia tego co robi dla związku? Pokaż, że tak nie jest i zacznij doceniać to co robi dla Ciebie Twoja kobieta/facet. Musisz pamiętać, że każdy człowiek lubi być chwalony i szanowany bez względu na wszystko. Niedowartościowanie to problem wielu kobiet ale i mężczyzn, którzy poświecili się dla związku. Osoby takie zajmują się domem i dziećmi a czasami do tego pracują zawodowo. Za to co robią nie słyszą, że są wyjątkowi czy, że wykonują kawał dobrej roboty dla dobra rodziny. Dlatego aby dowartościować swoją kobietę pokaż jej, że zależy Ci na niej oraz, że doceniasz to co robi dla Ciebie i związku. Dowartościowanie to proces, który wymaga czasu i szczerych chęci. Aby się dowiedzieć jak to zrobić warto zapoznać się z ciekawą poradą http://www.twoj-partner.eu/jak-dowartosciowac-swoja-kobiete/ i zobacz, że nie jest to trudne. Natomiast jeśli Twój facet bardzo się stara i zaczyna popadać w zwątpienie bo nie słyszy z Twojej strony nic aby poczuć się lepiej to spraw, aby odzyskał w siebie wiarę. Aby to zrobić zapoznaj się ze wskazówką http://www.twoj-partner.eu/jak-dowartosciowac-swojego-faceta/ i pokaż mu, że naprawdę doceniasz jego poświecenie i to co robi dla was a nie dla siebie. Dobre samopoczucie obu stron zależne jest od tego jak sami siebie będziecie traktować

Nie wstydź się mówić, że Ci się podoba.

byckochanym

Nie wiesz jak dać do zrozumienia facetowi/kobiecie, że Ci się podoba a nie chcesz być nachalny/nachalna i szukasz dobrego sposobu aby to zrobić? Nie warto tłumić w sobie emocji jakie odczuwa się do drugiego człowieka. Dać do zrozumienia, że się ktoś podoba można dać na wiele sposobów. Dlatego jeśli nie chcesz zwyczajnie powiedzieć jej, że Ci się podoba i nie chcesz tego robić w sposób natarczywy to zapoznaj się z poradą http://www.twoj-partner.eu/jak-dac-jej-do-zrozumienia-ze-mi-sie-podoba/ aby zobaczyć jakie to jest proste. Widujesz co dziennie faceta, który Ci się bardzo podoba i chcesz jakoś dać mu znak, że chciała byś go poznać? Zajrzyj na http://www.twoj-partner.eu/jak-mu-dac-do-zrozumienia-ze-mi-sie-podoba/ i przekonaj się, że możesz dyskretnie i skutecznie dać mu do zrozumienia, że Ci się podoba osiągając założony cel jakim jest randka z przystojnym facetem.  

Chcesz przełamać strach przed podejściem do kobiety/faceta?

byckochanym

Podoba Ci się dziewczyna, którą spotykasz prawie codziennie i nie masz odwagi aby do niej podejść? W drodze do pracy widujesz faceta i nie możesz przestać o nim myśleć lecz nie umiesz się przełamać i do niego podejść? Ten problem może się skończyć, a podejście do osoby, która się bardzo podoba może być bardzo łatwe. Jeśli chcesz w końcu powiedzieć temu facetowi, że chciała byś go poznać to zapoznaj się z poradą http://www.twoj-partner.eu/jak-przelamac-strach-przed-podejsciem-do-faceta/ dzięki której przekonasz się, że nie taki straszny diabeł jak go malują. Kobieta nie jest istotą z innej planety i nic Ci nie zrobi jeśli do niej podejdziesz i powiedz, że chciałbym się z nią umówić. Aby przełamać ten lęk warto zapoznać się ze wskazówką http://www.twoj-partner.eu/jak-przelamac-strach-przed-podejsciem-do-kobiety/ , która pozwoli Ci stać się pewnym siebie facetem, który potrafi podejść do każdej kobiety. 

Nie możesz poznać normalnego chłopak/dziewczyny i jest to dla Ciebie problemem?

byckochanym

Normalność to pojęcie względne dlatego nie można go definiować w jeden sposób. Nie można go mylić z ideałem, który nie istnieje. Szukanie ideału kobiety/faceta zawsze się kończy tym samym, a więc narzekaniem, że nie ma już chyba na tym świecie normalnych facetów czy kobiet. Jeśli nie możesz poznać "normalnego" facet to zastanów się czego tak naprawdę szukasz i czy nie jest to nierealne. Bardzo prosto i logicznie zostało to opisane w artykule http://www.twoj-partner.eu/dlaczego-nie-moge-poznac-normalnego-faceta/ , który pokazuje problem od podszewki i stara się zaprezentować go od logicznej strony. Faceci, którzy nie mogą poznać wymarzonej kobiety doszukują się problemu tam gdzie go nie ma i zaczynają mieć wątpliwości. Dlatego aby je rozwiać warto zapoznać się z poradą http://www.twoj-partner.eu/dlaczego-nie-moge-poznac-normalnej-kobiety/ dającą ogląd na całą sytuację i pozwalającą zrozumieć meritum problemu. Bo Twoje szczęście zależy tylko od Ciebie samego/samej.   

Brakuje Ci czasem tematów do rozmów z kobietą/facetem i nie wiesz jak rozmawiać aby nie dochodziło do kłótni?

byckochanym

Rozmowa, to sztuka po przez którą człowiek pokazuje rozmówcy swoje intencje oraz wskazuje kierunek znajomości. To rozmowa jest tym co mówi o człowieku najwięcej. Nie każdy człowiek prowadzi rozmowy na tym samym poziomie i dlatego nie zawsze da się wyrazić swoje zdanie bez konfliktu. Zwłaszcza kobiety stawiają na swoim i sprzeciwianie się im może doprowadzić do konfliktu. Dlatego aby nauczyć się rozmawiać ze swoją kobietą należy zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Jakie są to aspekty można przeczytać pod tym linkiem http://www.twoj-partner.eu/o-czym-rozmawiac-z-dziewczyna-na-pierwszej-randce/ . Dowiesz się krok po kroku dlaczego ciężko dyskutować z kobietą przy czym zachowując obustronny spokój. Zaborczy mężczyźni bardzo często nie potrafią zrozumieć, że kobieta ma swoje zdania i nie chce żyć według ciągłych wytycznych swojego faceta. Wtedy dochodzi do rozmów, które nie kończą się dobrze. Aby uniknąć kłótni i niepotrzebnych konfliktów trzeba poznać kilka wątków http://www.twoj-partner.eu/o-czym-rozmawiac-z-facetem-na-pierwszej-randce/  dających do myślenia i wskazujących co zrobić aby się nie kłócić, a rozmawiać w spokoju. 

Ciekawe miejsca na podryw

byckochanym

Poznać drugą połówkę można wszędzie lecz nie zawsze można spotkać osobę, która do nas pasuje. Miejsce poszukiwań partnera/partnerki zależy od charakteru poszukującego oraz od jego wymagań. Jeśli jest się spokojną stateczną osobą to nie szuka się kobiety/faceta na dyskotece gdzie bywa młodzież w wieku szkolnym. Dlatego warto przeczytać artykuł http://www.twoj-partner.eu/gdzie-szukać-chłopaka.php z którego dowiesz się gdzie szukać chłopaka, który może do Ciebie pasować i z którym się dogadasz. Jeśli szukasz bezskutecznie dziewczyny i chce w końcu wybrać się w miejsce, które przyniesie zakładany efekt zapoznaj się ze wskazówkami http://www.twoj-partner.eu/gdzie-szukać-dziewczyny.php , które pomogą Ci zrozumieć problem i wybrać miejsce idealne do podrywu. 

Dlaczego uważasz, że żadna dziewczyna/chłopak Cie nie chce?

byckochanym

Cały czas jesteś sam/sama i zastanawiasz się dlaczego tak jest? Wbijasz sobie do głowy głupie tezy, że jest coś z Tobą nie tak,  skoro nie możesz nikogo poznać? Uważasz się za brzydką oraz nieśmiałą osobę i chcesz zmienić to myślenie? Takie myślenie trzeba jak najszybciej od siebie odrzucić i zauważać u siebie godną uwagi osobę. Bardzo prosto zostało to opisanie w artykule http://www.twoj-partner.eu/dlaczego-zadna-dziewczyna-mnie-nie-chce/ , który objaśnia dlaczego faceci myślą, że żadna dziewczyna ich nie chce. Każda kobieta chciała by być osobą zauważalną przez fajnych facetów. Nie zawsze tacy zwracają na Ciebie uwagę i zaczynasz doszukiwać się dlaczego tak jest? http://www.twoj-partner.eu/dlaczego-zaden-chlopak-mnie-nie-chce/ tutaj znajdziesz szczegóły, które pozwolą Ci przemyśleć sprawę i zmienić zdanie. 

Jak nieświadomie nie zniechęcać do płci przeciwnej.

byckochanym

Lubisz mówić w towarzystwie kobiety/mężczyzny, która/który Ci się podoba tylko o sobie i nie dopuszczasz jej/go do głosu? Potrafisz się tylko przechwalać i masz się za ideał? Nie dopuszczasz do siebie krytyki, a najmniejszą odbierasz jako atak? Uważasz, że to przyciąga Twojego rozmówcę? Nic bardziej mylnego ponieważ jest to nieświadome zniechęcanie. Dość jasno i życiowo zostało to opisane tutaj http://www.twoj-partner.eu/jak-kobiety-nieswiadomie-zniechecaja-do-siebie-facetow/  . Dowiesz się co jeszcze sprawia, że facet zniechęca się do kobiety. Jeśli jesteś facetem, który nie nie chce już zniechęcać do siebie kobiet i chce być pozytywnie odbierany warto zapoznać się z http://www.twoj-partner.eu/jak-faceci-nieswiadomie-zniechecaja-do-siebie-kobiety/ i sprawić, że zmienisz się w ciekawego dla kobiet faceta, którego będą chciały poznać i nawiązać trwałą relację. Nieświadome zniechęcanie może być przeszłością jeśli zechcesz to zmienić. 

Twój partner/partnerka nie chce uprawiać z tobą seksu?

byckochanym

Ten problem ma wiele osób, które są dłuższy czas w związku. Po pewnym czasie występuje niechęć do uprawiania seksu. Niechęć ta występuje nie tylko ze strony kobiet ale również ze strony mężczyzn. Powodów dlaczego Twoja kobieta/facet nie chce się z Tobą kochać jest wiele i nie zawsze są tak oczywiste jak się wydaje. Dlatego jeśli chcesz się dowiedzieć dlaczego Twoja kobieta nie chce się z Tobą kochać to przeczytaj http://www.twoj-partner.eu/dlaczego-moja-kobieta-nie-chce-sie-ze-mna-kochac/ , a dowiesz się dlaczego tak się dzieje. Twój facet odmawia Ci seksu i zastanawiasz się dlaczego tak się dzieje? Odpowiedz znajdziesz tutaj http://www.twoj-partner.eu/dlaczego-moj-facet-nie-chce-sie-ze-mna-kochac/ i przekonasz się, że problem jest do rozwiązania. Nie zastanawiaj się więcej dlaczego tak jest tylko sprawdź dlaczego tak się dzieje. 

Nie popełniaj tych błędów a podryw będzie udany

byckochanym

Już dawno Twój podryw nie był udany i zaczynasz mnie pomału dość bycia samemu/samej? Problem z podrywem związany jest z błędami, jakie popełniane są podczas tej akcji. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że wszystko jest tak jak powinno być, lecz tak nie jest i dlatego ponosisz porażkę. Dlatego trzeba uważać na to co się mówić i jak się zachowywać. Nie można kobiecie czy facetowi na dzień dobry wyskakiwać ze swoją przeszłością czy z wymądrzeniem się . Dla Pań, które chcą być postrzegane bardzo pozytywnie http://www.twoj-partner.eu/najczestrze-bledy-podczas-podrywu-faceta/ . Dla Panów szczegółowe wskazówki jak stać się kimś kto zainteresuje kobietę i sprawi, że będzie chciała Cie poznać oraz rozwijać znajomość http://www.twoj-partner.eu/najczestrze-bledy-podczas-podrywu-kobiety/ . Wyeliminuj błędy i niech podryw będzie dla Ciebie czymś co przyniesie zakładany efekt. 

© Wszystko o miłości
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci